Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 15 495 33.00
2. Tomasz Filipek Bryza SP Kowale 14 317 22.64
3. Fabian Rychłowski SKS Starogard Gdański 17 309 18.18
4. Kacper Żukowski ENERGA MARKOS Słupsk 13 262 20.15
5. Karol Ochociński Młode Lwy Maximus Gdańsk 12 252 21.00
6. Karol Andrearczyk SKS Starogard Gdański 13 251 19.31
7. Adam Lorbiecki Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 11 239 19.92
8. Szymon Kiejzik UKS 7 Trefl Sopot 13 235 18.08
9. Dawid Ciesielski Młode Lwy Maximus Gdańsk 11 223 20.27
10. Daniel Kośnik Gdyńska Akademia Koszykówki I 14 222 15.86
11. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 15 218 14.53
12. Olaf Rarowski-Geckler UKS 7 Trefl Sopot 11 217 19.73
13. Jakub Wasilewski ENERGA MARKOS Słupsk 16 215 13.44
14. Bartosz Mońko Gdyńska Akademia Koszykówki I 11 210 19.09
15. Michał Kitowski SKS Starogard Gdański 16 207 12.94
16. Bartosz Bękarciak MTS Basket Kwidzyn 13 201 15.46
17. Paweł Marula SKS Starogard Gdański 14 188 13.43
18. Sebastian Ozdowski Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 21 184 8.76
19. Bartłomiej Borzyszkowski Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 182 15.17
20. Paweł Zarach Bryza SP Kowale 14 173 12.36
21. Nikodem Oleksy ENERGA MARKOS Słupsk 15 170 11.33
22. Tymoteusz Sternicki Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 165 18.33
23. Mikołaj Zagórski Gdyńska Akademia Koszykówki I 13 153 11.77
24. Jan Czyżewski Młode Lwy Maximus Gdańsk 13 150 11.54
25. Kornel Wieczerzak Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 148 12.33
26. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 13 147 11.31
27. Michał Bobiński MTS Basket Kwidzyn 13 145 11.15
28. Tymoteusz Cyzman MTS Basket Kwidzyn 13 141 10.85
29. Mateusz Jakobschy Młode Lwy Maximus Gdańsk 12 140 11.67
30. Oliwier Skrzypczak SKS Starogard Gdański 17 137 8.06
31. Gustaw Marszałek Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 17 130 7.65
32. Szymon Ziółkowski ENERGA MARKOS Słupsk 15 128 8.53
33. Maciej Truszkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 15 127 8.47
34. Adam Litwin Młode Lwy Maximus Gdańsk 14 126 9.00
35. Carlos Lorenzo Medlock JR UKS 7 Trefl Sopot 8 125 15.63
36. Emil Kapuściński Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 16 122 7.63
37. Igor Grono Młode Lwy Maximus Gdańsk 14 120 8.57
38. Michał Kozioł ENERGA MARKOS Słupsk 15 117 7.80
39. Błażej Pańczyk ENERGA MARKOS Słupsk 16 114 7.13
40. Aleksander Złoch Gdyńska Akademia Koszykówki I 14 113 8.07
41. Klaudiusz Kloska Bryza SP Kowale 13 111 8.54
42. Aleksander Kowalski ENERGA MARKOS Słupsk 14 108 7.71
43. Marcin Radel Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 13 106 8.15
44. Mikołaj Kuchciński Bryza SP Kowale 14 102 7.29
45. Dawid Lipiński Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 15 98 6.53
46. Nikolas Daniiloudis Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 14 97 6.93
47. Dominik Szpakowski ENERGA MARKOS Słupsk 11 96 8.73
48. Kacper Ziółkowski UKS 7 Trefl Sopot 12 95 7.92
49. Adam Czoska UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 93 7.15
50. Filip Łącz Bryza SP Kowale 14 90 6.43
51. Michał Majewski Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 89 7.42
52. Mateusz Magiński ENERGA MARKOS Słupsk 15 88 5.87
53. Oskar Lesner UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 87 5.44
54. Karol Kloska Bryza SP Kowale 12 84 7.00
55. Szymon Prządka MTS Basket Kwidzyn 11 81 7.36
56. Marcel Lewicki MTS Basket Kwidzyn 12 81 6.75
57. Maciej Orzechowski ENERGA MARKOS Słupsk 15 80 5.33
58. Mikołaj Wantke Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 11 78 7.09
59. Hubert Frey UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 78 4.88
60. Wojciech Gaik UKS 7 Trefl Sopot 11 77 7.00
61. Filip Pobrucki Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 77 6.42
62. Tymon Paliwoda Młode Lwy Maximus Gdańsk 14 76 5.43
63. Valeri Agahajanyan Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 74 6.17
64. Jakub Kluka Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 11 74 6.73
65. Stanisław Kaczor MTS Basket Kwidzyn 11 74 6.73
66. Maksymilian Werner SKS Starogard Gdański 15 73 4.87
67. Grzegorz Żytkowski Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 72 6.00
68. Konrad Klein Bryza SP Kowale 7 69 9.86
69. Kacper Tuskowski SKS Starogard Gdański 15 68 4.53
70. Oskar Arim SKS Starogard Gdański 13 65 5.00
71. Michał Kowal Bryza SP Kowale 14 65 4.64
72. Stanisław Wojewódzki Gdyńska Akademia Koszykówki II 11 63 5.73
73. Dawid Kmito MTS Basket Kwidzyn 7 61 8.71
74. Jan Kondracki Młode Lwy Maximus Gdańsk 11 58 5.27
75. Igor Włoczewski Gdyńska Akademia Koszykówki II 12 57 4.75
76. Kacper Komisarczyk Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 11 56 5.09
77. Dawid Kaczmarek ENERGA MARKOS Słupsk 16 51 3.19
78. Jacek Nosek Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 49 4.08
79. Antoni Wolan Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 49 8.17
80. Piotr Szczepkowski UKS 7 Trefl Sopot 8 48 6.00
81. Tymon Grzelczak SKS Gdynia Sharks 10 45 4.50
82. Wojciech Sorbian ENERGA MARKOS Słupsk 13 45 3.46
83. Stanisław Polaczuk Młode Lwy Maximus Gdańsk 13 43 3.31
84. Paweł Wolf Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 42 3.50
85. Eryk Chmura SKS Gdynia Sharks 9 42 4.67
86. Kacper Macholl UKS Basket Ósemka Wejherowo 15 41 2.73
87. Dawid Ksionek UKS 7 Trefl Sopot 11 38 3.45
88. Gracjan Rożyk Gdyńska Akademia Koszykówki II, Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 37 4.11
89. Oliwer Dąbrowski ENERGA MARKOS Słupsk 11 36 3.27
90. Mateusz Kuźma Młode Lwy Maximus Gdańsk 14 36 2.57
91. Mateusz Filipkowski Bryza SP Kowale 13 36 2.77
92. Jacek Jaworowski Bryza SP Kowale 10 35 3.50
93. Oskar Mikulski MTS Basket Kwidzyn 7 35 5.00
94. Eryk Flisikowski UKS 7 Trefl Sopot 10 34 3.40
95. Nikodem Sobecki SKS Starogard Gdański 13 33 2.54
96. Jan Sekuła UKS 7 Trefl Sopot 9 32 3.56
97. Paweł Rębisz MTS Basket Kwidzyn 11 32 2.91
98. Ksawery Szwarc SKS Starogard Gdański 12 30 2.50
99. Mikołaj Jurczyk MTS Basket Kwidzyn 12 28 2.33
100. Alan Groth UKS 7 Trefl Sopot 10 27 2.70
101. Mateusz Jagódka Gdyńska Akademia Koszykówki II 11 25 2.27
102. Szymon Grala Młode Lwy Maximus Gdańsk 8 24 3.00
103. Jan Gruchała UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 24 1.85
104. Tomasz Zawistowski UKS 7 Trefl Sopot 7 23 3.29
105. Mikołaj Gołębiowski UKS 7 Trefl Sopot 8 23 2.88
106. Łukasz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 21 1.62
107. Miłosz Puzdrowski Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 11 21 1.91
108. Jacek Kunda Bryza SP Kowale 11 20 1.82
109. Jan Siemieński SKS Starogard Gdański 11 18 1.64
110. Jan Beszczyński Bryza SP Kowale 13 17 1.31
111. Bartłomiej Pfeifer UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 17 1.55
112. Jerzy Makowski Młode Lwy Maximus Gdańsk 7 17 2.43
113. Filip Paliwoda SKS Gdynia Sharks 6 16 2.67
114. Antoni Rachwał SKS Gdynia Sharks 11 14 1.27
115. Szymon Gawliński SKS Gdynia Sharks 10 14 1.40
116. Tomasz Dytrych SKS Gdynia Sharks 8 13 1.63
117. Maksymilian Lala SKS Gdynia Sharks 9 11 1.22
118. Nikodem Kołodziejski UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 10 1.25
119. Mikołaj Burandt Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 7 10 1.43
120. Wiktor Zwierski MTS Basket Kwidzyn 8 10 1.25
121. Piotr Gudalewski SKS Starogard Gdański 15 9 0.60
122. Aleksander Wołoszyn Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 10 9 0.90
123. Wiktor Jaroszek UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 8 0.62
124. Jakub Kaczanowski Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 8 1.33
125. Paweł Makara SKS Gdynia Sharks 10 7 0.70
126. Michał Neubauer Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 11 7 0.64
127. Igor Szpręga Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 6 1.00
128. Tymon Rybka SKS Gdynia Sharks 10 6 0.60
129. Szymon Nosiński Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 9 4 0.44
130. Bartłomiej Kulling SKS Gdynia Sharks 9 2 0.22
131. Hubert Langowski SKS Gdynia Sharks 6 2 0.33
132. Łukasz Borowski SKS Gdynia Sharks 11 2 0.18
133. Oliver Sadowski SKS Gdynia Sharks 7 2 0.29
134. Igor Miller SKS Gdynia Sharks 12 1 0.08
135. Michał Gierszewski SKS Starogard Gdański 9 1 0.11
136. Patryk Piasecki MTS Basket Kwidzyn 10 0 0.00
137. Patryk Jarosz MTS Basket Kwidzyn 8 0 0.00
Obraz