Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

14.10.2020 14:00 Decka Pelplin - UKS Basket Ósemka Wejherowo 65:31
17.10.2020 10:00 Maximus Gdynia - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 65:101
17.10.2020 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 93:52
09.12.2020 17:00 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka II

24.10.2020 13:30 Decka Pelplin - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk 81:45
29.11.2020 12:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
13.12.2020 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
21.02.2021 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - Maximus Gdynia --:--

Kolejka III

07.11.2020 10:00 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 81:39
07.11.2020 10:00 Maximus Gdynia - Decka Pelplin 29:128
28.11.2020 14:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
14.12.2020 18:00 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka IV

14.11.2020 11:00 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - Maximus Gdynia 107:67
14.11.2020 11:30 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk 70:50
14.11.2020 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo 75:54
10.01.2021 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka V

22.11.2020 09:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Decka Pelplin 50:67
28.11.2020 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--
05.12.2020 10:00 Maximus Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
28.02.2021 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka VI

21.11.2020 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Gdynia 114:56
05.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--
05.12.2020 Decka Pelplin - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.12.2020 12:00 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka VII

12.12.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Maximus Gdynia --:--
12.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--
12.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin --:--
12.12.2020 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VIII

19.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Decka Pelplin --:--
19.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--
19.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Maximus Gdynia --:--
19.12.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka IX

09.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
09.01.2021 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - Decka Pelplin --:--
09.01.2021 10:00 Maximus Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot --:--
09.01.2021 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka X

16.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--
16.01.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
16.01.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
16.01.2021 10:00 Decka Pelplin - Maximus Gdynia --:--

Kolejka XI

23.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
23.01.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
23.01.2021 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin --:--
23.01.2021 12:00 Maximus Gdynia - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--

Kolejka XII

30.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Gdynia --:--
30.01.2021 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
30.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--
30.01.2021 12:00 Decka Pelplin - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XIII

20.02.2021 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
20.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin --:--
20.02.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk --:--
20.02.2021 12:00 Maximus Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XIV

27.02.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
27.02.2021 Maximus Gdynia - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
27.02.2021 ENERGA ADKONIS - KONMET Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
27.02.2021 12:00 Decka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot --:--
Obraz