Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.10.2020 10:00 Bryza SP Kowale - UKS Basket Ósemka Wejherowo 84:48
04.10.2020 10:00 Maximus Gdynia - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 82:48
04.10.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 37:143
04.10.2020 10:30 MTS Basket Kwidzyn - SKS GAMA Starogard Gdański 72:81
04.10.2020 12:00 ENERGA MARKOS Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot 79:101

Kolejka II

11.10.2020 10:00 Bryza SP Kowale - ENERGA MARKOS Słupsk 69:84
11.10.2020 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - Maximus Gdynia 80:45
11.10.2020 12:30 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Młode Lwy SP27 Gdańsk 36:54
11.10.2020 15:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS GAMA Starogard Gdański 72:54
17.10.2020 12:30 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - MTS Basket Kwidzyn 127:64

Kolejka III

18.10.2020 10:00 ENERGA MARKOS Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 82:39
18.10.2020 10:00 Maximus Gdynia - Bryza SP Kowale 60:54
18.10.2020 10:00 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 93:84
18.10.2020 10:00 SKS GAMA Starogard Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 59:128
22.12.2020 18:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 56:85

Kolejka IV

31.10.2020 12:00 ENERGA MARKOS Słupsk - Maximus Gdynia 62:65
03.12.2020 18:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 29:135
19.12.2020 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS GAMA Starogard Gdański 65:50
12.01.2021 11:15 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn 140:77
26.01.2021 18:45 Bryza SP Kowale - Młode Lwy SP27 Gdańsk 82:49

Kolejka V

07.11.2020 15:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 109:41
08.11.2020 10:00 Maximus Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo 74:42
08.11.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - ENERGA MARKOS Słupsk 36:112
22.12.2020 18:30 MTS Basket Kwidzyn - Bryza SP Kowale 73:75
26.01.2021 18:15 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS 7 Trefl Sopot 50:134

Kolejka VI

14.11.2020 14:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS Basket Ósemka Wejherowo 47:42
15.11.2020 10:00 Maximus Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk 93:66
15.11.2020 14:00 ENERGA MARKOS Słupsk - MTS Basket Kwidzyn 106:51
07.02.2021 14:15 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 74:84
23.02.2021 19:00 SKS GAMA Starogard Gdański - Bryza SP Kowale 82:98

Kolejka VII

22.11.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 46:50
22.11.2020 11:00 MTS Basket Kwidzyn - Maximus Gdynia 56:71
09.01.2021 11:00 SKS GAMA Starogard Gdański - ENERGA MARKOS Słupsk 49:99
06.02.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS 7 Trefl Sopot 53:122
09.02.2021 18:30 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Bryza SP Kowale 83:57

Kolejka VIII

06.12.2020 10:00 Maximus Gdynia - SKS GAMA Starogard Gdański 68:54
06.12.2020 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Bryza SP Kowale 75:92
06.12.2020 12:15 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 124:29
13.01.2021 12:00 ENERGA MARKOS Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 62:110
13.02.2021 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 105:78

Kolejka IX

12.12.2020 16:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Maximus Gdynia 117:53
13.12.2020 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - Bryza SP Kowale 111:68
13.12.2020 12:30 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo 44:54
13.12.2020 14:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - ENERGA MARKOS Słupsk 46:93
09.02.2021 18:15 SKS GAMA Starogard Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk 86:80

Kolejka X

18.12.2020 19:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Bryza SP Kowale 41:71
20.12.2020 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - ENERGA MARKOS Słupsk 75:83
20.12.2020 14:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Młode Lwy SP27 Gdańsk 92:36
20.12.2020 16:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Maximus Gdynia 36:58
09.03.2021 19:00 SKS GAMA Starogard Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XI

10.01.2021 10:00 Maximus Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot 44:87
10.01.2021 11:00 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 45:120
10.01.2021 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 74:50
02.02.2021 18:15 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 78:56
07.02.2021 12:00 ENERGA MARKOS Słupsk - Bryza SP Kowale 85:68

Kolejka XII

17.01.2021 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk 119:44
17.01.2021 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS GAMA Starogard Gdański 129:51
17.01.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - MTS Basket Kwidzyn 65:83
17.01.2021 16:00 Bryza SP Kowale - Maximus Gdynia 73:61
22.01.2021 17:45 UKS Basket Ósemka Wejherowo - ENERGA MARKOS Słupsk 31:85

Kolejka XIII

24.01.2021 10:00 SKS GAMA Starogard Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 86:80
24.01.2021 10:00 Maximus Gdynia - ENERGA MARKOS Słupsk 47:87
24.01.2021 11:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot 50:113
24.01.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS Basket Ósemka Wejherowo 87:30
24.01.2021 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Bryza SP Kowale 58:88

Kolejka XIV

31.01.2021 11:00 ENERGA MARKOS Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk 94:52
31.01.2021 12:00 Bryza SP Kowale - MTS Basket Kwidzyn 110:54
31.01.2021 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - SKS GAMA Starogard Gdański 119:64
31.01.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 11:76
08.02.2021 18:30 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Gdynia 45:62

Kolejka XV

14.02.2021 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS 7 Trefl Sopot 113:52
14.02.2021 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Gdynia 55:77
14.02.2021 12:00 Bryza SP Kowale - SKS GAMA Starogard Gdański 88:52
14.02.2021 12:00 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA MARKOS Słupsk 43:76
15.02.2021 18:30 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 50:79

Kolejka XVI

21.02.2021 10:00 Maximus Gdynia - MTS Basket Kwidzyn 71:45
21.02.2021 10:00 Bryza SP Kowale - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 56:97
21.02.2021 13:00 ENERGA MARKOS Słupsk - SKS GAMA Starogard Gdański 92:65
21.02.2021 14:00 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 93:40
23.02.2021 19:15 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk 43:84

Kolejka XVII

28.02.2021 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo 117:34
28.02.2021 10:00 Bryza SP Kowale - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 102:48
28.02.2021 10:00 SKS GAMA Starogard Gdański - Maximus Gdynia 79:80
28.02.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - ENERGA MARKOS Słupsk 100:49
28.02.2021 12:00 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk 83:89

Kolejka XVIII

14.03.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
14.03.2021 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
14.03.2021 10:00 Maximus Gdynia - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
14.03.2021 11:00 ENERGA MARKOS Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
14.03.2021 11:00 Bryza SP Kowale - UKS 7 Trefl Sopot --:--
Obraz