Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2020 19:30 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 65:98
10.10.2020 10:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 90:61
10.10.2020 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Trefl Sopot 71:100
25.11.2020 18:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka II

17.10.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 67:79
17.10.2020 15:00 Trefl Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 84:64
17.10.2020 17:30 Trefl II Sopot - MTS Basket Kwidzyn 81:77
26.11.2020 10:15 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka III

24.10.2020 15:00 MTS Basket Kwidzyn - Trefl Sopot --:--
31.10.2020 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
20.11.2020 18:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
03.12.2020 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Trefl II Sopot --:--

Kolejka IV

07.11.2020 Trefl II Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
07.11.2020 Trefl Sopot - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
07.11.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - MTS Basket Kwidzyn --:--
07.11.2020 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka V

14.11.2020 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
14.11.2020 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
14.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl Sopot --:--
14.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl II Sopot --:--

Kolejka VI

21.11.2020 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
21.11.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MTS Basket Kwidzyn --:--
21.11.2020 10:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
21.11.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka VII

28.11.2020 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
28.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
28.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
28.11.2020 Trefl II Sopot - Trefl Sopot --:--

Kolejka VIII

05.12.2020 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.12.2020 MTS Basket Kwidzyn - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
05.12.2020 10:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
05.12.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl II Sopot --:--

Kolejka IX

12.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn --:--
12.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
12.12.2020 Trefl II Sopot - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
12.12.2020 Trefl Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka X

19.12.2020 Trefl Sopot - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
19.12.2020 Trefl II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
19.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - MTS Basket Kwidzyn --:--
19.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka XI

09.01.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
09.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - Trefl II Sopot --:--
09.01.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl Sopot --:--
09.01.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka XII

16.01.2021 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.01.2021 Trefl II Sopot - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
16.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
16.01.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XIII

23.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl II Sopot --:--
23.01.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Trefl Sopot --:--
23.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
23.01.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--

Kolejka XIV

30.01.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
30.01.2021 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
30.01.2021 Trefl II Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
30.01.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka XV

20.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl Sopot --:--
20.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
20.02.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
20.02.2021 MTS Basket Kwidzyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XVI

27.02.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
27.02.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
27.02.2021 Trefl Sopot - Trefl II Sopot --:--
27.02.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka XVII

06.03.2021 Trefl II Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
06.03.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
06.03.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
06.03.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XVIII

13.03.2021 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
13.03.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
13.03.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Trefl II Sopot --:--
13.03.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl Sopot --:--
Obraz