Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

19.10.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 66:93
19.10.2019 13:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk 62:40
19.10.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn 97:19
19.10.2019 15:30 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 83:36

Kolejka II

26.10.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 73:66
26.10.2019 10:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS De La Salle Gdańsk 20:126
26.10.2019 12:30 UKS Bryza Kolbudy - ENERGA ADKONIS Słupsk 59:73
26.10.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot 51:105

Kolejka III

02.11.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy 62:39
02.11.2019 14:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki 49:95
06.11.2019 19:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn 127:32
15.11.2019 17:45 UKS De La Salle Gdańsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk 70:55

Kolejka IV

14.11.2019 18:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo 48:73
19.11.2019 17:30 ENERGA ADKONIS Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot 46:76
19.11.2019 17:45 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 88:61
18.12.2019 19:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk 77:37

Kolejka V

16.11.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - ENERGA ADKONIS Słupsk 88:38
16.11.2019 14:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk 61:66
16.11.2019 17:30 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy 66:45
22.11.2019 19:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn 163:22

Kolejka VI

23.11.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 45:122
23.11.2019 13:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 53:80
23.11.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS De La Salle Gdańsk 73:41
23.11.2019 14:15 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo 72:49

Kolejka VII

30.11.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy 113:23
30.11.2019 10:00 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk 48:91
30.11.2019 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - ENERGA ADKONIS Słupsk 49:58
30.11.2019 15:30 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot 51:61

Kolejka VIII

04.12.2019 18:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot 31:75
07.12.2019 12:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 60:111
07.12.2019 9:30 UKS De La Salle Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 65:71
22.12.2019 12:15 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn 98:38

Kolejka IX

10.12.2019 18:30 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 95:35
10.12.2019 19:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 85:31
14.12.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot 55:62
14.12.2019 12:30 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA ADKONIS Słupsk 37:94

Kolejka X

01.02.2020 10:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot 29:131
01.02.2020 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS De La Salle Gdańsk 80:81
01.02.2020 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 41:97
01.02.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - ENERGA ADKONIS Słupsk 41:78

Kolejka XI

07.02.2020 18:15 UKS De La Salle Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 111:39
08.02.2020 12:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki 74:62
26.02.2020 17:30 ENERGA ADKONIS Słupsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
23.03.2020 17:30 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XII

15.02.2020 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo 113:53
15.02.2020 12:30 MTS Basket Kwidzyn - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 30:86
15.02.2020 13:30 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot 63:86
29.02.2020 14:30 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XIII

22.02.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
22.02.2020 13:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
22.02.2020 14:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS De La Salle Gdańsk --:--
29.02.2020 11:00 UKS 7 Trefl Sopot - ENERGA ADKONIS Słupsk --:--

Kolejka XIV

03.03.2020 19:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
07.03.2020 UKS Bryza Kolbudy - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
07.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
07.03.2020 10:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XV

14.03.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
14.03.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - ENERGA ADKONIS Słupsk --:--
14.03.2020 11:00 UKS De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.03.2020 14:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XVI

21.03.2020 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
21.03.2020 11:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
21.03.2020 12:30 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
21.03.2020 15:00 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XVII

28.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy --:--
28.03.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS De La Salle Gdańsk --:--
28.03.2020 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA ADKONIS Słupsk --:--
28.03.2020 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XVIII

04.04.2020 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
04.04.2020 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS De La Salle Gdańsk --:--
04.04.2020 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
04.04.2020 12:00 ENERGA ADKONIS Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
Obraz