Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

11.10.2020 Decka Pelplin - UKS Bryza Kolbudy --:--
11.10.2020 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
11.10.2020 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
11.10.2020 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
11.10.2020 MTS Basket Kwidzyn - SGK TALK Junior Tczew --:--

Kolejka II

18.10.2020 UKS Bryza Kolbudy - SGK TALK Junior Tczew --:--
18.10.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn --:--
18.10.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
18.10.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
18.10.2020 Decka Pelplin - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--

Kolejka III

25.10.2020 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
25.10.2020 Green Automatic Pruszcz Gdański - Decka Pelplin --:--
25.10.2020 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
25.10.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
25.10.2020 SGK TALK Junior Tczew - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka IV

08.11.2020 UKS Bryza Kolbudy - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
08.11.2020 UKS 7 Trefl Sopot - SGK TALK Junior Tczew --:--
08.11.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
08.11.2020 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
08.11.2020 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--

Kolejka V

15.11.2020 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
15.11.2020 Młode Lwy SP27 Gdańsk - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
15.11.2020 MTS Basket Kwidzyn - Decka Pelplin --:--
15.11.2020 SGK TALK Junior Tczew - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
15.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka VI

22.11.2020 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot --:--
22.11.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
22.11.2020 Decka Pelplin - SGK TALK Junior Tczew --:--
22.11.2020 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
22.11.2020 Green Automatic Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka VII

29.11.2020 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
29.11.2020 MTS Basket Kwidzyn - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
29.11.2020 SGK TALK Junior Tczew - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
29.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin --:--
29.11.2020 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VIII

06.12.2020 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
06.12.2020 Decka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot --:--
06.12.2020 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
06.12.2020 Green Automatic Pruszcz Gdański - SGK TALK Junior Tczew --:--
06.12.2020 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IX

13.12.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy --:--
13.12.2020 SGK TALK Junior Tczew - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
13.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
13.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
13.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Decka Pelplin --:--

Kolejka X

20.12.2020 UKS Bryza Kolbudy - Decka Pelplin --:--
20.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
20.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
20.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
20.12.2020 SGK TALK Junior Tczew - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XI

10.01.2021 SGK TALK Junior Tczew - UKS Bryza Kolbudy --:--
10.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
10.01.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
10.01.2021 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
10.01.2021 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - Decka Pelplin --:--

Kolejka XII

17.01.2021 UKS Bryza Kolbudy - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
17.01.2021 Decka Pelplin - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
17.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
17.01.2021 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
17.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - SGK TALK Junior Tczew --:--

Kolejka XIII

24.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy --:--
24.01.2021 SGK TALK Junior Tczew - UKS 7 Trefl Sopot --:--
24.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
24.01.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin --:--
24.01.2021 Green Automatic Pruszcz Gdański - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--

Kolejka XIV

21.02.2021 UKS Bryza Kolbudy - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
21.02.2021 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
21.02.2021 Decka Pelplin - MTS Basket Kwidzyn --:--
21.02.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SGK TALK Junior Tczew --:--
21.02.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XV

28.02.2021 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy --:--
28.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
28.02.2021 SGK TALK Junior Tczew - Decka Pelplin --:--
28.02.2021 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
28.02.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XVI

14.03.2021 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
14.03.2021 Green Automatic Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--
14.03.2021 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - SGK TALK Junior Tczew --:--
14.03.2021 Decka Pelplin - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
14.03.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka XVII

21.03.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
21.03.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin --:--
21.03.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA JS Przekładnie Słupsk --:--
21.03.2021 SGK TALK Junior Tczew - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
21.03.2021 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XVIII

28.03.2021 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn --:--
28.03.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SGK TALK Junior Tczew --:--
28.03.2021 Green Automatic Pruszcz Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
28.03.2021 ENERGA JS Przekładnie Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
28.03.2021 Decka Pelplin - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
Obraz