Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

14.10.2020 19:30 Sharks Port Gdynia - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 47:79
18.10.2020 13:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Decka Pelplin 60:78
18.10.2020 15:00 ENERGA MJMS Słupsk - Trefl 1LO Sopot 60:94

Kolejka II

04.11.2020 16:30 Asseco Arka Gdynia U19 - Decka Pelplin 115:43
22.11.2020 15:00 UKS Trójeczka Olsztyn - ENERGA MJMS Słupsk 83:90
04.12.2020 18:00 Trefl 1LO Sopot - Sharks Port Gdynia 119:34

Kolejka III

28.10.2020 17:00 ENERGA MJMS Słupsk - Asseco Arka Gdynia U19 46:105
31.10.2020 16:30 Sharks Port Gdynia - UKS Trójeczka Olsztyn 90:88
27.01.2021 21:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO Sopot 93:51

Kolejka IV

24.10.2020 10:00 Decka Pelplin - ENERGA MJMS Słupsk 79:78
03.11.2020 16:30 Asseco Arka Gdynia U19 - Sharks Port Gdynia 134:42
03.11.2020 17:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 44:95

Kolejka V

10.11.2020 17:00 Trefl 1LO Sopot - UKS Trójeczka Olsztyn 0:0
13.12.2020 10:00 Sharks Port Gdynia - Decka Pelplin 58:67
20.12.2020 10:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Asseco Arka Gdynia U19 77:99

Kolejka VI

17.11.2020 19:45 Asseco Arka Gdynia U19 - Trefl 1LO Sopot 104:75
18.11.2020 17:15 ENERGA MJMS Słupsk - Sharks Port Gdynia 88:73
18.11.2020 19:30 Decka Pelplin - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 65:73

Kolejka VII

15.11.2020 10:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - ENERGA MJMS Słupsk 100:54
24.11.2020 18:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Asseco Arka Gdynia U19 53:121
25.11.2020 16:30 Trefl 1LO Sopot - Decka Pelplin 104:42

Kolejka VIII

01.12.2020 18:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Sharks Port Gdynia 101:55
02.12.2020 17:30 Trefl 1LO Sopot - ENERGA MJMS Słupsk 91:57
06.12.2020 14:00 Decka Pelplin - UKS Trójeczka Olsztyn 76:63

Kolejka IX

09.12.2020 19:30 Sharks Port Gdynia - Trefl 1LO Sopot 43:66
20.12.2020 14:00 ENERGA MJMS Słupsk - UKS Trójeczka Olsztyn 101:89
10.01.2021 10:00 Decka Pelplin - Asseco Arka Gdynia U19 29:114

Kolejka X

15.12.2020 18:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Sharks Port Gdynia 104:63
15.12.2020 19:30 Asseco Arka Gdynia U19 - ENERGA MJMS Słupsk 138:55
16.12.2020 17:45 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 90:91

Kolejka XI

29.11.2020 12:00 ENERGA MJMS Słupsk - Decka Pelplin 85:74
22.12.2020 17:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - UKS Trójeczka Olsztyn 87:57
16.01.2021 10:00 Sharks Port Gdynia - Asseco Arka Gdynia U19 24:138

Kolejka XII

12.01.2021 18:00 Asseco Arka Gdynia U19 - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 111:71
12.01.2021 18:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Trefl 1LO Sopot 90:110
13.01.2021 19:30 Decka Pelplin - Sharks Port Gdynia 78:61

Kolejka XIII

10.01.2021 11:00 Sharks Port Gdynia - ENERGA MJMS Słupsk 55:103
20.01.2021 20:00 Trefl 1LO Sopot - Asseco Arka Gdynia U19 69:108
21.01.2021 20:40 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Decka Pelplin 112:36

Kolejka XIV

24.01.2021 10:00 Decka Pelplin - Trefl 1LO Sopot --:--
24.01.2021 11:00 ENERGA MJMS Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 73:96
26.01.2021 18:30 Asseco Arka Gdynia U19 - UKS Trójeczka Olsztyn 142:38

Kolejka B1

29.01.2021 Asseco Arka Gdynia U19 - Trefl 1LO Sopot --:--

Kolejka B2

30.01.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO Sopot --:--

Kolejka B3

31.01.2021 Asseco Arka Gdynia U19 - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
Obraz