Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2022 10:00 GTS Pruszcz Gdański - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 110:6
15.10.2022 10:00 Basket FRED Kielno - UKS Bryza Kolbudy 128:9
29.10.2022 10:00 Bat Kartuzy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 60:24
29.10.2022 10:00 GTK Gdynia - Green Automatic Pruszcz Gdański 58:13
11.12.2022 10:00 Bat II Kartuzy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka II

22.10.2022 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 36:37
22.10.2022 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Bat Kartuzy 29:56
22.10.2022 14:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - GTK Gdynia 34:46
23.10.2022 13:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański 6:136
22.11.2022 18:30 Basket FRED Kielno - Bat II Kartuzy 20:0

Kolejka III

05.11.2022 09:00 GTS Pruszcz Gdański - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 60:34
05.11.2022 10:00 Bat Kartuzy - Basket FRED Kielno 33:48
05.11.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Green Automatic Pruszcz Gdański 47:53
05.11.2022 10:00 GTK Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo 27:44
05.11.2022 10:00 Bat II Kartuzy - UKS Bryza Kolbudy 22:48

Kolejka IV

09.11.2022 16:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - GTS Pruszcz Gdański 19:69
12.11.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Green Automatic Pruszcz Gdański 60:19
12.11.2022 10:00 Basket FRED Kielno - GTK Gdynia 96:12
12.11.2022 10:00 Bat II Kartuzy - Bat Kartuzy 9:101
27.11.2022 12:30 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 16:62

Kolejka V

19.11.2022 10:00 GTK Gdynia - Bat II Kartuzy 50:14
19.11.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Basket Ósemka Wejherowo 17:81
19.11.2022 15:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 11:62
04.12.2022 09:00 Bat Kartuzy - UKS Bryza Kolbudy 53:12
15.12.2022 16:00 GTS Pruszcz Gdański - Basket FRED Kielno --:--

Kolejka VI

26.11.2022 10:00 Basket FRED Kielno - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 118:4
26.11.2022 10:00 Bat II Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański 15:72
26.11.2022 10:00 Bat Kartuzy - GTK Gdynia 76:23
26.11.2022 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Green Automatic Pruszcz Gdański 56:17
26.11.2022 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 25:42

Kolejka VII

23.11.2022 16:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 31:68
03.12.2022 GTK Gdynia - UKS Bryza Kolbudy --:--
03.12.2022 10:00 GTS Pruszcz Gdański - Bat Kartuzy 38:23
03.12.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Bat II Kartuzy 64:39
03.12.2022 11:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Basket FRED Kielno 14:117

Kolejka VIII

10.12.2022 09:45 Bat Kartuzy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
10.12.2022 10:00 Basket FRED Kielno - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
10.12.2022 10:00 GTK Gdynia - GTS Pruszcz Gdański --:--
10.12.2022 12:00 Bat II Kartuzy - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
10.12.2022 14:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka IX

17.12.2022 GTS Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
17.12.2022 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - GTK Gdynia --:--
17.12.2022 Green Automatic Pruszcz Gdański - Bat Kartuzy --:--
17.12.2022 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Bat II Kartuzy --:--
17.12.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Basket FRED Kielno --:--

Kolejka X

07.01.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - GTK Gdynia --:--
07.01.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - GTS Pruszcz Gdański --:--
07.01.2023 UKS Bryza Kolbudy - Basket FRED Kielno --:--
07.01.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Bat II Kartuzy --:--
07.01.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Bat Kartuzy --:--

Kolejka XI

04.02.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Bryza Kolbudy --:--
04.02.2023 GTS Pruszcz Gdański - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
04.02.2023 GTK Gdynia - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
04.02.2023 Bat Kartuzy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.02.2023 Bat II Kartuzy - Basket FRED Kielno --:--

Kolejka XII

11.02.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - GTK Gdynia --:--
11.02.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
11.02.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - GTS Pruszcz Gdański --:--
11.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - Bat II Kartuzy --:--
11.02.2023 10:00 Basket FRED Kielno - Bat Kartuzy --:--

Kolejka XIII

18.02.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
18.02.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
18.02.2023 GTS Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
18.02.2023 GTK Gdynia - Basket FRED Kielno --:--
18.02.2023 Bat Kartuzy - Bat II Kartuzy --:--

Kolejka XIV

25.02.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
25.02.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
25.02.2023 Bat II Kartuzy - GTK Gdynia --:--
25.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - Bat Kartuzy --:--
25.02.2023 10:00 Basket FRED Kielno - GTS Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XV

04.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Bryza Kolbudy --:--
04.03.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.03.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Basket FRED Kielno --:--
04.03.2023 GTS Pruszcz Gdański - Bat II Kartuzy --:--
04.03.2023 GTK Gdynia - Bat Kartuzy --:--

Kolejka XVI

11.03.2023 UKS Bryza Kolbudy - GTK Gdynia --:--
11.03.2023 Bat Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański --:--
11.03.2023 Bat II Kartuzy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
11.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
11.03.2023 10:00 Basket FRED Kielno - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XVII

18.03.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
18.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Basket FRED Kielno --:--
18.03.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - Bat II Kartuzy --:--
18.03.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Bat Kartuzy --:--
18.03.2023 GTS Pruszcz Gdański - GTK Gdynia --:--

Kolejka XVIII

25.03.2023 UKS Bryza Kolbudy - GTS Pruszcz Gdański --:--
25.03.2023 GTK Gdynia - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
25.03.2023 Bat Kartuzy - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
25.03.2023 Bat II Kartuzy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
25.03.2023 10:00 Basket FRED Kielno - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
Obraz