Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Mecz Gwiazd
Reklama
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydziały
Historia POZKosz
Odznaki honorowe POZKosz
Basket Partner
Kluby
Nagroda im. Wojciecha Pietkiewicza
Nagrody sezonowe
Serwisy specjalne
Ligi męskie
3LM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Ligi żeńskie
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
Kadry wojewódzkie
Sędziowie
Trenerzy
Dokumenty
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów
Liga Młodzików
Liga U12M
Liga U11M
Liga U10M
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek Młodszych
Liga Młodziczek
Liga U12K
Liga U11K
Liga U10K
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U18M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
2LK
U22K
U18K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
U10K
U19K
U17K
U19M
U17M
DRUŻYNY
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Oddane rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Adrian Posim
MTS Basket Kwidzyn
14
270
19.29
270
19.29
100
2.
Tomasz Idziak
Politechnika Gdańska
13
193
14.85
193
14.85
100
3.
Grzegorz Kamiński
GAMA Starogard Gdański
9
171
19.00
171
19.00
100
4.
Paweł Samson
Politechnika Gdańska
14
137
9.79
137
9.79
100
5.
Ignacy Grochowski
Trefl 1LO Sopot
11
136
12.36
136
12.36
100
6.
Michał Oleksy
MTS Basket Kwidzyn
13
127
9.77
127
9.77
100
7.
Mykyta Yaremkovych
UKS ZSS Człuchów
10
113
11.30
113
11.30
100
8.
Szymon Urbański
Politechnika Gdańska
14
112
8.00
112
8.00
100
9.
Marcel Korolczuk
Asseco Gdynia
12
112
9.33
112
9.33
100
10.
Marcin Wysocki
STK Czarni PGK Słupsk
11
112
10.18
112
10.18
100
11.
Maciej Marcinkowski
Asseco Gdynia
12
108
9.00
108
9.00
100
12.
Filip Stryjewski
Politechnika Gdańska
11
108
9.82
108
9.82
100
13.
Patryk Pasik
Asseco Gdynia
11
107
9.73
107
9.73
100
14.
Sebastian Walda
Trefl 1LO Sopot
8
103
12.88
103
12.88
100
15.
Kacper Haberka
Asseco Gdynia
12
102
8.50
102
8.50
100
16.
Wiktor Heleniak
Asseco Gdynia
11
102
9.27
102
9.27
100
17.
Emil Zieńko
GAMA Starogard Gdański
11
99
9.00
99
9.00
100
18.
Igor Goworek
STK Czarni PGK Słupsk
10
97
9.70
97
9.70
100
19.
Albert Siłkowski
Asseco Gdynia
12
96
8.00
96
8.00
100
20.
Adam Wąsowicz
STK Czarni PGK Słupsk
9
91
10.11
91
10.11
100
21.
Kamil Kaczmarkiewicz
STK Czarni PGK Słupsk
11
90
8.18
90
8.18
100
22.
Julian German
GAMA Starogard Gdański
7
89
12.71
89
12.71
100
23.
Wiktor Kujtkowski
Trefl 1LO Sopot
12
88
7.33
88
7.33
100
24.
Adrian Łukaszewicz
MTS Basket Kwidzyn
14
84
6.00
84
6.00
100
25.
Adrian Góralczyk
GAMA Starogard Gdański
12
83
6.92
83
6.92
100
26.
Mateusz Bessman
Politechnika Gdańska
10
82
8.20
82
8.20
100
27.
Grzegorz Przytarski
UKS ZSS Człuchów
12
79
6.58
79
6.58
100
28.
Kacper Burczyk
Trefl 1LO Sopot
11
77
7.00
77
7.00
100
29.
Jakub Putra
Trefl 1LO Sopot
11
75
6.82
75
6.82
100
30.
Tomasz Dylicki
Trefl 1LO Sopot
10
73
7.30
73
7.30
100
31.
Bogdan Pynchenkov
UKS ZSS Człuchów
10
72
7.20
72
7.20
100
32.
Robert Ludwiczuk
STK Czarni PGK Słupsk
8
71
8.88
71
8.88
100
33.
Mateusz Falkowski
MTS Basket Kwidzyn
11
68
6.18
68
6.18
100
34.
Patryk Jankowski
Trefl 1LO Sopot
8
65
8.13
65
8.13
100
35.
Michał Słupek
Asseco Gdynia
6
65
10.83
65
10.83
100
36.
Paweł Lazer
Politechnika Gdańska
13
62
4.77
62
4.77
100
37.
Jakub Zaszewski
Trefl 1LO Sopot
11
61
5.55
61
5.55
100
38.
Kamil Bączek
GAMA Starogard Gdański
11
59
5.36
59
5.36
100
39.
Paweł Muntowski
GAMA Starogard Gdański
10
59
5.90
59
5.90
100
40.
Szymon Daszke
Trefl 1LO Sopot
12
58
4.83
58
4.83
100
41.
Jędrzej Kondek
Politechnika Gdańska
11
55
5.00
55
5.00
100
42.
Maciej Kraśniewski
GAMA Starogard Gdański
7
54
7.71
54
7.71
100
43.
Hipolit Kalczuk
MTS Basket Kwidzyn
14
52
3.71
52
3.71
100
44.
Łukasz Kolenda
Trefl 1LO Sopot
10
50
5.00
50
5.00
100
45.
Kacper Obód
MTS Basket Kwidzyn
13
48
3.69
48
3.69
100
46.
Kamil Górski
GAMA Starogard Gdański
8
42
5.25
42
5.25
100
47.
Filip Grządzielski
STK Czarni PGK Słupsk
6
41
6.83
41
6.83
100
48.
Korneliusz Stencel
GAMA Starogard Gdański
6
38
6.33
38
6.33
100
49.
Paweł Guz
GAMA Starogard Gdański
8
38
4.75
38
4.75
100
50.
Dawid Grodzki
STK Czarni PGK Słupsk
11
37
3.36
37
3.36
100
51.
Jakub Rzepkowski
Politechnika Gdańska
11
36
3.27
36
3.27
100
52.
Błażej Itrich
MTS Basket Kwidzyn
9
34
3.78
34
3.78
100
53.
Patryk Lesiak
STK Czarni PGK Słupsk
12
34
2.83
34
2.83
100
54.
Patryk Kowalewski
UKS ZSS Człuchów
7
31
4.43
31
4.43
100
55.
Adrian Milewski
GAMA Starogard Gdański
7
31
4.43
31
4.43
100
56.
Patryk Pułkotycki
Trefl 1LO Sopot
8
30
3.75
30
3.75
100
57.
Jakub Talaśka
UKS ZSS Człuchów
12
29
2.42
29
2.42
100
58.
Michał Kuczerowski
STK Czarni PGK Słupsk
9
29
3.22
29
3.22
100
59.
Maksymilian Pałkowski
Politechnika Gdańska
10
28
2.80
28
2.80
100
60.
Dominik Cichecki
Politechnika Gdańska
12
28
2.33
28
2.33
100
61.
Szymon Fandrejewski
GAMA Starogard Gdański
6
24
4.00
24
4.00
100