Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jan Grzesiak Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 492 30.75
2. Piotr Pietraś ENERGA JS Przekładnie Słupsk 16 449 28.06
3. Stanisław Komorowski UKS 7 Trefl Sopot 16 404 25.25
4. Filip Ochociński Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 362 22.63
5. Michał Bochentyn UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 232 21.09
6. Jolan Szmidt ENERGA JS Przekładnie Słupsk 10 223 22.30
7. Marcel Zimnicki MTS Basket Kwidzyn 8 221 27.63
8. Tomasz Zuzański Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 217 14.47
9. Wojciech Mucha Green Automatic Pruszcz Gdański 15 213 14.20
10. Marcel Wysiecki Green Automatic Pruszcz Gdański 14 209 14.93
11. Vito Szwarcbard Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 14 190 13.57
12. Filip Mazur ENERGA JS Przekładnie Słupsk 16 180 10.59
13. Bartosz Soja MTS Basket Kwidzyn 15 178 11.87
14. Franciszek Mazur Decka Pelplin 14 178 12.71
15. Igor Nowicki Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 177 11.06
16. Mateusz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 173 12.36
17. Mateusz Włoch UKS Bryza Kolbudy 14 165 11.79
18. Hubert Grządziela UKS Bryza Kolbudy 10 153 15.30
19. Michał Dutkiewicz UKS 7 Trefl Sopot 14 144 10.29
20. Maciej Bytof Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 15 141 9.40
21. Antoni Kohnke UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 129 9.21
22. Bruno Trębowicz UKS 7 Trefl Sopot 16 124 7.75
23. Szymon Kałużny UKS Bryza Kolbudy 13 122 9.38
24. Tomasz Właz UKS Bryza Kolbudy 13 121 9.31
25. Piotr Lubojemski UKS Bryza Kolbudy 14 117 8.36
26. Oliwier Kolan UKS 7 Trefl Sopot 13 110 8.46
27. Filip Ćwikliński Decka Pelplin 15 108 7.20
28. Miłosz Jedliński Młode Lwy SP27 Gdańsk 14 105 7.50
29. Hubert Legieć Młode Lwy SP27 Gdańsk 14 96 6.86
30. Wiktor Groos Green Automatic Pruszcz Gdański 14 91 6.50
31. Rafał Jankowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 12 81 6.75
32. Michał Pikron Decka Pelplin 15 75 5.00
33. Szymon Szymanowski Decka Pelplin 15 74 4.93
34. Eliasz Król MTS Basket Kwidzyn 14 73 5.21
35. Filip Drewniak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 12 73 6.08
36. Radosław Hartman Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 65 4.33
37. Bartosz Schmidt MTS Basket Kwidzyn 15 64 4.27
38. Tymoteusz Drewczyński Młode Lwy SP27 Gdańsk 14 62 4.43
39. Aleksander Krasowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 15 59 3.93
40. Filip Kurdupski MTS Basket Kwidzyn 15 58 3.87
41. Jakub Paluchowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 58 4.46
42. Jan Charubin Green Automatic Pruszcz Gdański 14 57 4.07
43. Marsel Englert Decka Pelplin 15 56 3.73
44. Piotr Zwierski MTS Basket Kwidzyn 15 52 3.47
45. Mateusz Matylla UKS 7 Trefl Sopot 11 50 4.55
46. Adam Matysiuk ENERGA JS Przekładnie Słupsk 14 48 3.43
47. Kacper Dzierżak UKS 7 Trefl Sopot 15 48 3.20
48. Gracjan Piekarek ENERGA JS Przekładnie Słupsk 16 47 2.94
49. Konrad Hennig UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 46 3.83
50. Igor Mazur ENERGA JS Przekładnie Słupsk 15 46 3.07
51. Bartosz Bundz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 9 45 5.00
52. Igor Pawłowski ENERGA JS Przekładnie Słupsk 10 44 4.40
53. Mikołaj Gierszewski Green Automatic Pruszcz Gdański 14 42 3.00
54. Michał Matylla UKS 7 Trefl Sopot 12 41 3.42
55. Krzysztof Bukowski UKS Bryza Kolbudy 14 40 2.86
56. Jakub Moroń ENERGA JS Przekładnie Słupsk 12 40 3.33
57. Patryk Zapadka UKS Bryza Kolbudy 12 40 3.33
58. Szymon Borucki ENERGA JS Przekładnie Słupsk 14 39 2.79
59. Jakub Fabich ENERGA JS Przekładnie Słupsk 16 36 2.25
60. Miłosz Ranachowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 34 2.13
61. Jakub Truszczyński Green Automatic Pruszcz Gdański 9 33 3.67
62. Mikołaj Jarząbek UKS Bryza Kolbudy 13 32 2.46
63. Hubert Pawłowski UKS Bryza Kolbudy 13 32 2.46
64. Karol Malissa Green Automatic Pruszcz Gdański 14 30 2.14
65. Maksymilian Wiśniewski UKS 7 Trefl Sopot 15 29 1.93
66. Bartosz Nadtoka UKS Bryza Kolbudy 11 29 2.64
67. Miłosz Koplin MTS Basket Kwidzyn 10 26 2.60
68. Sebastian Anastaziak UKS 7 Trefl Sopot 15 24 1.60
69. Franciszek Siedliski UKS Basket Ósemka Wejherowo 13 23 1.77
70. Samuel Nalborski Decka Pelplin 14 23 1.64
71. Ksawery Kolibowski ENERGA JS Przekładnie Słupsk 9 22 2.44
72. Wojtek Bergański Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 14 22 1.57
73. Mikołaj Robak UKS Bryza Kolbudy 9 22 2.44
74. Lucjan Deszczyński Green Automatic Pruszcz Gdański 11 18 1.64
75. Dominik Krajnik Decka Pelplin 15 17 1.13
76. Marcel Datha Green Automatic Pruszcz Gdański 15 17 1.13
77. Szymon Urban UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 16 1.33
78. Szymon Sikora Decka Pelplin 8 16 2.00
79. Hubert Lemka Decka Pelplin 10 14 1.40
80. Antoni Tracz Green Automatic Pruszcz Gdański 10 14 1.40
81. Jan Sadowski UKS Bryza Kolbudy 7 14 2.00
82. Oskar Olszewski MTS Basket Kwidzyn 8 14 1.75
83. Wiktor Siejek UKS 7 Trefl Sopot 15 13 0.87
84. Mateusz Nowacki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 13 13 1.00
85. Kamil Bystrek UKS 7 Trefl Sopot 11 12 1.09
86. Wojciech Leszczyk Green Automatic Pruszcz Gdański 9 12 1.33
87. Jakub Rosiński Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 12 1.33
88. Mikołaj Trębowicz UKS 7 Trefl Sopot 12 11 0.92
89. Patryk Kraiński MTS Basket Kwidzyn 14 10 0.71
90. Franciszek Jasiński Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 10 1.11
91. Błażej Kinder Decka Pelplin 11 10 0.91
92. Jakub Kasperowicz UKS 7 Trefl Sopot 9 9 1.00
93. Bartłomiej Jaśkiewicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 14 9 0.64
94. Filip Gehrmann Decka Pelplin 9 8 0.89
95. Borys Hamerski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 11 8 0.73
96. Wiktor Zelgert UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 7 0.88
97. Michał Kud ENERGA JS Przekładnie Słupsk 9 6 0.67
98. Aleksander Ropela Green Automatic Pruszcz Gdański 11 6 0.55
99. Szymon Noga Decka Pelplin 12 5 0.42
100. Stanisław Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 5 0.45
101. Szymon Kruczyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 4 0.40
102. Mykhailo Afanasiev Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 4 0.44
103. Adam Życzkowski UKS 7 Trefl Sopot 8 4 0.50
104. Dawid Kasprzyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 4 0.57
105. Adam Gruba UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 4 0.33
106. Hubert Lewkowicz MTS Basket Kwidzyn 13 4 0.31
107. Patryk Szyrszyng Green Automatic Pruszcz Gdański 9 3 0.33
108. Kacper Krzysztofik MTS Basket Kwidzyn 9 2 0.22
109. Adam Waloch MTS Basket Kwidzyn 14 2 0.14
110. Piotr Ostrowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 9 2 0.22
111. Anthony Lengier Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 8 1 0.13
112. Vincent Gajdamowicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 9 0 0.00
113. Miłosz Wańkowicz Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 9 0 0.00
Obraz