Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olaf Rarowski-Geckler UKS 7 Trefl Sopot 9 278 30.89
2. Jan Czyżewski Maximus Gdynia 11 229 20.82
3. Tomasz Filipek Bryza SP Kowale 8 217 27.13
4. Kacper Żukowski ENERGA MARKOS Słupsk 9 203 22.56
5. Mikołaj Zagórski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 173 19.22
6. Valeri Agahajanyan Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 162 13.50
7. Michał Bobiński MTS Basket Kwidzyn 8 155 19.38
8. Bartosz Mońko Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 151 21.57
9. Adam Litwin Maximus Gdynia 11 145 13.18
10. Maciej Truszkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 143 14.30
11. Bartosz Bękarciak MTS Basket Kwidzyn 9 133 14.78
12. Igor Grono Maximus Gdynia 12 132 11.00
13. Szymon Kiejzik UKS 7 Trefl Sopot 8 125 15.63
14. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 9 124 13.78
15. Nikodem Oleksy ENERGA MARKOS Słupsk 10 123 12.30
16. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 9 116 12.89
17. Krzysztof Matla UKS 7 Trefl Sopot 7 115 16.43
18. Fabian Rychłowski SKS GAMA Starogard Gdański 6 113 18.83
19. Piotr Szymański Maximus Gdynia 9 110 12.22
20. Szymon Ziółkowski ENERGA MARKOS Słupsk 9 109 12.11
21. Cezary Zabrocki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 109 13.63
22. Jakub Wasilewski ENERGA MARKOS Słupsk 9 109 12.11
23. Kacper Ziółkowski UKS 7 Trefl Sopot 9 107 11.89
24. Piotr Łuczak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 103 14.71
25. Daniel Kośnik Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 103 14.71
26. Aleksander Mazur Bryza SP Kowale 8 100 12.50
27. Przemysław Hartman Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 100 11.11
28. Paweł Zarach Młode Lwy SP27 Gdańsk, Bryza SP Kowale 8 99 12.38
29. Sebastian Ozdowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 91 10.11
30. Michał Kozioł ENERGA MARKOS Słupsk 10 90 9.00
31. Kacper Komisarczyk Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 12 75 6.25
32. Mateusz Magiński ENERGA MARKOS Słupsk 10 75 7.50
33. Paweł Marula SKS GAMA Starogard Gdański 6 72 12.00
34. Tymoteusz Cyzman MTS Basket Kwidzyn 9 71 7.89
35. Dawid Lipiński Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 71 7.10
36. Marcel Lewicki MTS Basket Kwidzyn 9 69 7.67
37. Kornel Wieczerzak Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 66 9.43
38. Jan Kondracki Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 60 12.00
39. Adam Lorbiecki Bryza SP Kowale 6 57 9.50
40. Kacper Zarzycki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 56 7.00
41. Tymon Paliwoda Maximus Gdynia 12 56 4.67
42. Aleksander Złoch Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 55 6.11
43. Szymon Prządka MTS Basket Kwidzyn 9 54 5.40
44. Oskar Lesner UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 53 5.30
45. Michał Kitowski SKS GAMA Starogard Gdański 4 52 13.00
46. Mikołaj Kuchciński Bryza SP Kowale 8 52 6.50
47. Gracjan Rożyk Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 49 5.44
48. Gustaw Marszałek Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 44 4.89
49. Stanisław Polaczuk Młode Lwy SP27 Gdańsk 6 44 7.33
50. Juliusz Małecki Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 43 6.14
51. Daniel Jankowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 7 43 6.14
52. Franciszek Borna Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 40 4.44
53. Maciej Orzechowski ENERGA MARKOS Słupsk 10 39 3.90
54. Alan Groth UKS 7 Trefl Sopot 8 38 4.75
55. Dawid Ksionek UKS 7 Trefl Sopot 8 37 4.63
56. Szymon Grala Maximus Gdynia 8 37 4.63
57. Filip Łącz Bryza SP Kowale 5 37 7.40
58. Oliwier Skrzypczak SKS GAMA Starogard Gdański 6 36 6.00
59. Tymon Kowalski Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 35 5.00
60. Nikolas Daniiloudis Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 35 3.89
61. Bartłomiej Pfeifer UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 33 5.50
62. Jakub Szczygieł MTS Basket Kwidzyn 8 32 4.00
63. Bartłomiej Borzyszkowski UKS 7 Trefl Sopot 9 29 3.22
64. Wojciech Sorbian ENERGA MARKOS Słupsk 6 28 4.67
65. Grzegorz Żytkowski Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 9 28 3.11
66. Maksymilian Werner SKS GAMA Starogard Gdański 6 28 4.67
67. Mikołaj Wantke Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 28 3.50
68. Adam Czoska UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 27 5.40
69. Filip Kubiś ENERGA MARKOS Słupsk 5 26 5.20
70. Kacper Szymański MTS Basket Kwidzyn 5 26 5.20
71. Wojciech Gaik UKS 7 Trefl Sopot 5 26 5.20
72. Bartosz Reszczyński Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 5 26 5.20
73. Marcel Plath SKS GAMA Starogard Gdański 5 25 5.00
74. Dawid Kaczmarek ENERGA MARKOS Słupsk 9 24 2.67
75. Mateusz Filipkowski Bryza SP Kowale 7 23 3.29
76. Aleksander Stadnik Młode Lwy SP27 Gdańsk 6 23 3.83
77. Jacek Nosek Bryza SP Kowale 8 22 2.75
78. Eryk Flisikowski UKS 7 Trefl Sopot 6 20 3.33
79. Jerzy Makowski Maximus Gdynia 10 20 2.00
80. Antoni Wolan Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II, Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 20 2.86
81. Klaudiusz Kloska Bryza SP Kowale 6 17 2.83
82. Marcel Wołochowicz Maximus Gdynia 9 16 1.78
83. Michał Kowal Bryza SP Kowale 5 16 3.20
84. Mikołaj Jurczyk MTS Basket Kwidzyn 6 14 2.33
85. Mateusz Kuźma Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 14 1.56
86. Piotr Jankowiak Bryza SP Kowale 6 13 2.17
87. Oliwier Grad ENERGA MARKOS Słupsk 6 13 2.17
88. Albert Radkiewicz Maximus Gdynia 7 10 1.43
89. Tomasz Rompczyk Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 10 1.43
90. Karol Kloska Bryza SP Kowale 7 9 1.29
91. Kacper Macholl UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 9 1.29
92. Marcin Radel Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 9 8 0.89
93. Karol Andrearczyk SKS GAMA Starogard Gdański 3 8 2.67
94. Michał Janczewski Bryza SP Kowale 4 7 1.75
95. Jan Beszczyński Bryza SP Kowale 6 5 0.83
96. Kacper Tuskowski SKS GAMA Starogard Gdański 4 4 1.00
97. Jan Sekuła UKS 7 Trefl Sopot 5 4 0.80
98. Damian Radowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 5 4 0.80
99. Filip Goławski Młode Lwy SP27 Gdańsk 7 3 0.43
100. Maksymilian Marzycki SKS GAMA Starogard Gdański 4 2 0.50
101. Łukasz Gąsiewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 9 2 0.22
102. Hubert Galeński SKS GAMA Starogard Gdański 3 2 0.67
103. Aleksander Frankowski Maximus Gdynia 8 2 0.25
104. Piotr Gudalewski SKS GAMA Starogard Gdański 4 0 0.00
105. Michał Mastalerz SKS GAMA Starogard Gdański 3 0 0.00
106. Jakub Roeske UKS Basket Ósemka Wejherowo 7 0 0.00
107. Jacek Jaworowski Bryza SP Kowale 6 0 0.00
Obraz