Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 11 461 41.91
2. Julia Schadach Młode Lwice Gdańsk 15 284 18.93
3. Katarzyna Cybulska Dwójka Działdowo 15 281 18.73
4. Dominika Mudlaff UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 279 17.44
5. Weronika Adamczyk UKS Bat Kartuzy 15 275 18.33
6. Konstancja Banucha UKS Siódemka I Sopot 13 225 17.31
7. Anna Przyszlak UKS Siódemka I Sopot, UKS Siódemka II Sopot 18 220 12.22
8. Anastazja Kinas UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 220 13.75
9. Sonia Abramczyk KKS Olsztyn 16 192 12.00
10. Rozalia Zabrocka UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 186 11.63
11. Julia Bartkowska Dwójka Działdowo 13 173 13.31
12. Weronika Łońska UKS Siódemka I Sopot, UKS Siódemka II Sopot 18 171 9.50
13. Daria Gebert GTS Karol Rotmanka 14 168 12.00
14. Martyna Radzicka UKS Siódemka I Sopot 15 159 10.60
15. Roksana Sobotka Dwójka Działdowo 13 155 11.92
16. Agata Gilmajster UKS Bat Kartuzy 11 154 14.00
17. Izabela Filipek VBW GTK Gdynia 12 146 12.17
18. Kaja Pastuszyńska GTS Karol Rotmanka 12 144 12.00
19. Natalia Kowalczyk GTS Karol Rotmanka 16 142 8.88
20. Julia Kopeć VBW GTK Gdynia 15 133 8.87
21. Karolina Przasnyska Dwójka Działdowo 13 130 10.00
22. Dominika Walda UKS Siódemka II Sopot 16 130 8.13
23. Julia Zimniewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 129 8.06
24. Emily Kalenik Młode Lwice Gdańsk 12 129 10.75
25. Zuzanna Gołębiewska UKS Siódemka I Sopot, UKS Siódemka II Sopot 16 127 7.94
26. Julia Górlikowska UKS Bat Kartuzy 11 127 11.55
27. Jagoda Jasińska Młode Lwice Gdańsk 13 126 9.69
28. Nikola Mucha UKS Siódemka II Sopot 13 125 9.62
29. Dominika Grzenkowicz UKS Siódemka I Sopot 12 124 10.33
30. Klaudia Tao Anh GTS Karol Rotmanka 16 121 7.56
31. Joanna Byczkowska VBW GTK Gdynia 11 121 11.00
32. Amelia Sadłowska GTS Karol Rotmanka 14 121 8.64
33. Katarzyna Płotka GTS Karol Rotmanka 15 120 8.00
34. Anna Klonowska UKS Siódemka I Sopot 16 114 7.13
35. Marta Masiakowska VBW GTK Gdynia 11 112 10.18
36. Agata Makurat UKS Bat Kartuzy 9 110 12.22
37. Patrycja Waleszczak Młode Lwice Gdańsk 13 105 8.08
38. Julia Jasica UKS Siódemka I Sopot, UKS Siódemka II Sopot 18 105 5.83
39. Magdalena Karwowska KKS Olsztyn 15 101 6.73
40. Maja Trudnowska UKS Siódemka I Sopot 16 98 6.13
41. Karolina Pułkotycka GTS Karol Rotmanka 16 93 5.81
42. Sandra Makurat UKS Siódemka II Sopot 16 87 5.44
43. Karolina Łubkowska VBW GTK Gdynia 10 82 8.20
44. Zuzanna Bartyska Młode Lwice Gdańsk 14 78 5.57
45. Agnieszka Grzebielucha UKS Siódemka II Sopot 11 77 7.00
46. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 14 74 5.29
47. Julia Sadowska UKS Bat Kartuzy 13 67 5.15
48. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 16 61 3.81
49. Oliwia Lotko KKS Olsztyn 16 56 3.50
50. Dominika Ullmann GTS Karol Rotmanka 15 55 3.67
51. Karina Wołoszyn Młode Lwice Gdańsk 15 53 3.53
52. Wiktoria Dąbrowska UKS Siódemka I Sopot 8 46 5.75
53. Julia Wilbik UKS Bat Kartuzy 11 44 4.00
54. Julia Pruska UKS Bat Kartuzy 14 43 3.07
55. Zuzanna Kwaśnik UKS Basket Ósemka Wejherowo 15 39 2.60
56. Cyntia Formela UKS Bat Kartuzy 8 38 4.75
57. Oliwia Dramińska Dwójka Działdowo 14 37 2.64
58. Julia Terlikowska GTS Karol Rotmanka 15 37 2.47
59. Julia Dudek Młode Lwice Gdańsk 11 36 3.27
60. Kalina Kozłowska UKS Siódemka II Sopot 16 35 2.19
61. Barbara Bławat Młode Lwice Gdańsk 15 35 2.33
62. Patrycja Piekarska Dwójka Działdowo 14 35 2.50
63. Lidia Krzyżewska KKS Olsztyn 15 34 2.27
64. Rozalia Sadowska VBW GTK Gdynia 9 34 3.78
65. Nadia Chojnacka UKS Siódemka II Sopot 15 34 2.27
66. Martyna Pestka VBW GTK Gdynia 14 32 2.29
67. Luiza Banachowska Młode Lwice Gdańsk 11 31 2.82
68. Martyna Olesiewicz KKS Olsztyn 14 31 2.21
69. Oliwia Kostka UKS Bat Kartuzy 14 30 2.14
70. Patrycja Kulas UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 30 1.88
71. Oliwia Kurecka Młode Lwice Gdańsk 9 29 3.22
72. Izabela Birkos KKS Olsztyn 16 28 1.75
73. Kornelia Jankowska Dwójka Działdowo 14 28 2.00
74. Monika Leśniewska Dwójka Działdowo 12 27 2.25
75. Maja Jankowska UKS Siódemka II Sopot 15 26 1.73
76. Kamila Grobel UKS Bat Kartuzy 9 24 2.67
77. Martyna Czarnecka KKS Olsztyn 12 18 1.50
78. Oliwia Siłkowska UKS Siódemka I Sopot 10 17 1.70
79. Barbara Baranowska Młode Lwice Gdańsk 13 17 1.31
80. Marta Rompska UKS Bat Kartuzy 8 16 2.00
81. Alicja Haberland UKS Basket Ósemka Wejherowo 11 15 1.36
82. Agata Domaszk UKS Bat Kartuzy 14 14 1.00
83. Marta Biesiekierska UKS Siódemka I Sopot 9 14 1.56
84. Małgorzata Myslińska UKS Siódemka II Sopot 10 12 1.20
85. Zuzanna Bałdyga KKS Olsztyn 13 12 0.92
86. Maja Przywitowska UKS Siódemka II Sopot 11 12 1.09
87. Wiktoria Wiśniewska Dwójka Działdowo 8 12 1.50
88. Marta Śliwińska UKS Basket Ósemka Wejherowo 9 11 1.22
89. Oliwia Szarszewska VBW GTK Gdynia 11 11 1.00
90. Karolina Woźniak UKS Siódemka I Sopot 16 9 0.56
91. Urszula Zaborska VBW GTK Gdynia 11 8 0.73
92. Weronika Klinkosz UKS Bat Kartuzy 9 8 0.89
93. Clara Sikora UKS Siódemka II Sopot 8 8 1.00
94. Wiktoria Sikorska VBW GTK Gdynia 11 7 0.64
95. Weronika Firgurska Dwójka Działdowo 11 7 0.64
96. Kornelia Lisińska Młode Lwice Gdańsk 8 7 0.88
97. Lena Golubińska KKS Olsztyn 15 7 0.47
98. Patrycja Kisielewska GTS Karol Rotmanka 10 6 0.60
99. Gracja Piątkowska Dwójka Działdowo 9 5 0.56
100. Kaja Sadowska VBW GTK Gdynia 15 3 0.20
101. Alicja Mikucka VBW GTK Gdynia 12 3 0.25
102. Zuzanna Kowalczyk GTS Karol Rotmanka 9 0 0.00
Obraz