Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sebastian Kamiński Decka Pelplin 13 272 20.92
2. Kacper Majchrowicz UKS Trójeczka Olsztyn 14 252 18.00
3. Wojciech Szutowicz MTS Basket Kwidzyn 15 232 15.47
4. Jarosław Narloch Decka Pelplin 15 221 14.73
5. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 221 20.09
6. Kacper Maćkowiak Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 14 211 15.07
7. Miłosz Machała ENERGA MJMS Słupsk 15 208 13.87
8. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 195 21.67
9. Dawid Kiliszek MTS Basket Kwidzyn 15 195 13.00
10. Maciej Wirchanowicz UKS Trójeczka Olsztyn 15 184 12.27
11. Aleksander Busz SMS PZKosz Władysławowo 11 166 15.09
12. Szymon Kamrowski Decka Pelplin 15 162 10.80
13. Piotr Wińkowski SMS PZKosz Władysławowo 12 162 13.50
14. Nikodem Nalecziński Decka Pelplin 14 155 11.07
15. Maksymilian Formella Asseco Arka Gdynia 13 153 11.77
16. Piotr Bobka Trefl 1LO Sopot 13 153 11.77
17. Piotr Jurkowski Asseco Arka Gdynia 11 151 13.73
18. Mikołaj Miszczak ENERGA MJMS Słupsk 14 146 10.43
19. Sebastian Grys MTS Basket Kwidzyn 14 134 9.57
20. Przemysław Szczepanek ENERGA MJMS Słupsk 11 134 12.18
21. Bartosz Dylik Trefl 1LO Sopot 12 133 11.08
22. Hubert Łałak Trefl 1LO Sopot 9 133 14.78
23. Maciej Gorzelany SMS PZKosz Władysławowo 13 132 10.15
24. Kacper Majewski SMS PZKosz Władysławowo 9 130 14.44
25. Bartosz Olechnowicz Trefl 1LO Sopot 14 128 9.14
26. Adrian Bachmura UKS Trójeczka Olsztyn 14 126 9.00
27. Jakub Radoń Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 12 123 10.25
28. Albert Szymański Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 12 120 10.00
29. Maciej Piątkowski ENERGA MJMS Słupsk 14 119 8.50
30. Antoni Michalski Asseco Arka Gdynia 8 117 14.63
31. Piotr Spigarski Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 12 114 9.50
32. Aleksy Janiec Asseco Arka Gdynia 10 113 11.30
33. Igor Krzych SMS PZKosz Władysławowo 13 111 8.54
34. Maksymilian Schubert Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 16 109 6.81
35. Szymon Kołakowski Asseco Arka Gdynia 11 108 9.82
36. Jakub Dudzic MTS Basket Kwidzyn 15 108 7.20
37. Piotr Lis Trefl 1LO Sopot 7 106 15.14
38. Miłosz Zając SMS PZKosz Władysławowo, Trefl 1LO Sopot 9 98 10.89
39. Michał Szczepkowski Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 11 98 8.91
40. Bartosz Soból UKS Trójeczka Olsztyn 9 94 10.44
41. Mikołaj Jamiołkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 92 11.50
42. Filip Cebula Asseco Arka Gdynia 11 90 8.18
43. Michał Przyludzki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 89 8.90
44. Wiktor Jaszczerski Trefl 1LO Sopot 13 89 6.85
45. Michał Pałubicki Asseco Arka Gdynia 12 89 7.42
46. Sebastian Urban Decka Pelplin 8 88 11.00
47. Kosma Kłagisz Trefl 1LO Sopot 12 88 7.33
48. Łukasz Walkowiak Asseco Arka Gdynia 8 86 10.75
49. Maciej Michalski SMS PZKosz Władysławowo 12 86 7.17
50. Konrad Batko Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 14 84 6.00
51. Jakub Kocięcki UKS Trójeczka Olsztyn 15 82 5.47
52. Oskar Starosta Asseco Arka Gdynia 13 80 6.15
53. Jan Bosowicz SMS PZKosz Władysławowo 12 77 6.42
54. Bartosz Kapustka SMS PZKosz Władysławowo 7 77 11.00
55. Miłosz Kicki SMS PZKosz Władysławowo 10 76 7.60
56. Szymon Kwiatkowski ENERGA MJMS Słupsk 15 75 5.00
57. Łukasz Bessman Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 14 75 5.36
58. Marcel Rożek Trefl 1LO Sopot 13 75 5.77
59. Błażej Sulej Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 13 74 5.69
60. Michał Lis Trefl 1LO Sopot 7 73 10.43
61. Michał Romanowski Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 11 70 6.36
62. Mateusz Patelczyk MTS Basket Kwidzyn 12 67 5.58
63. Maksymilian Ziemann Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 15 63 4.20
64. Mateusz Samiec SMS PZKosz Władysławowo 10 62 6.20
65. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 14 60 4.29
66. Oliwier Kozłowski UKS Trójeczka Olsztyn 10 57 5.70
67. Dominik Muchowski MTS Basket Kwidzyn 9 54 6.00
68. Filip Giec ENERGA MJMS Słupsk 11 53 4.82
69. Michał Oleksy ENERGA MJMS Słupsk 12 53 4.42
70. Bartosz Podliński Asseco Arka Gdynia 11 52 4.73
71. Wiktor Malek ENERGA MJMS Słupsk 11 50 4.55
72. Jan Ludwicki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 12 48 4.00
73. Jakub Hackert Decka Pelplin 15 43 2.87
74. Dmitrij Zhaludok Trefl 1LO Sopot 11 41 3.73
75. Oskar Woźnicki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 40 4.44
76. Mateusz Kruszkowski Trefl 1LO Sopot 9 39 4.33
77. Szymon Naczk Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 15 34 2.27
78. Patryk Szumski ENERGA MJMS Słupsk 11 33 3.00
79. Oskar Borkowski Trefl 1LO Sopot 7 30 4.29
80. Jakub Cherek Decka Pelplin 14 27 1.93
81. Karol Nowicki Asseco Arka Gdynia 7 27 3.86
82. Krzysztof Zalewski Sharks Port Gdynia 10 22 2.20
83. Wiktor Imienowski Decka Pelplin 8 19 2.38
84. Marcel Jakacki UKS Trójeczka Olsztyn 11 18 1.64
85. Igor Dżus UKS Trójeczka Olsztyn 14 15 1.07
86. Jakub Lamek Decka Pelplin 12 15 1.25
87. Igor Grabowski Decka Pelplin 10 13 1.30
88. Cezary Baska Decka Pelplin 14 12 0.86
89. Kordian Sowada Sharks Port Gdynia 8 10 1.25
90. Paweł Kaczmarek MTS Basket Kwidzyn 8 9 1.13
91. Bartłomiej Siwak Asseco Arka Gdynia, Sharks Port Gdynia 9 4 0.44
Obraz