Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Summer Camp 2022

17.06.2022 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2017

 Obóz odbędzie się w dniach 22-30.07.2022 na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie. 

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie, legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 800 zł. Wpłat mozna dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614

Wyjazd na obóz 22.07.2022 godzina 10:00 parking GCS Gdynia ul. Olimpisja 5/9, 10:30 parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3. Powrót 30.07.2022 wyjazd z Pelplina ok. 14:00. 

Kadra 2009 kobiet

Białobrzewska Zofia (GTK Gdynia), Brzeska Nicola (UKS Bat Kartuzy), Dampc Natalia (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Formela Nikola (UKS Bat Kartuzy), Gallas Nikola (GTK Gdynia), Hamadyk Izabela (GTK Gdynia), Kaspruk Agnieszka (UKS Bat Kartuzy), Kiedyk Maja (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Kujawczyk Laura (UKS Siódemka Sopot), Ossowska Natalia (GTK Gdynia), Ptach Weronika (GTK Gdynia), Szczechowska Bogna (UKS Bryza Kolbudy), Szczerba Lena (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Szczygieł Lena (UKS Bryza Kolbudy), Wasilewska Martyna (GTK Gdynia), Wołowiec Marcelina (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Wtulich Marianna (GTK Gdynia), Zwerchowska Aleksandra (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański),

trenerzy: Tomasz Budzisz, Roman Pawłowski i Bartosz Zarembski, trener motoryki: Maciej Brandt

Kadra 2009 mężczyzn

Blumczyński Łukasz (GAK Gdynia), Bochentyn Michał (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Bysior Piotr (UKS Bryza Kolbudy), Dettlaff Filip (UKS Bryza Kolbudy), Dutkiewicz Michał (UKS Siódemka Sopot), Grządziela Hubert (UKS Bryza Kolbudy), Grzesiak Jan (Młode Lwy Gdańsk), Komorowski Stanisław (UKS Siódemka Sopot), Mucha Wojciech (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Ochociński Filip (Młode Lwy Gdańsk), Pietraś Piotr (STK Czarni Słupsk), Skiba Tymon (UKS Siódemka Sopot), Szmitdt Jolan (STK Czarni Słupsk), Wierski Tymoteusz (Młode Lwy Gdańsk), Włoch Mateusz (UKS Bryza Kolbudy), Wysiecki Brajan (SKS Starogard Gdański), Zimnicki Marcel (MTS Basket Kwidzyn), Zuzański Tomasz (Młode Lwy Gdańsk),

trenerzy: Artur Gussmann, Michał Szarafin i Artur Borowski, trener motoryki: Miłosz Palicki
 

 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz