Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Winter Camp Kadr Pomorza

31.12.2020 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2611

Już od 3 stycznia cztery Kadry Pomorza jadą na obóz zimowy. Dla Kadr rocznika 2007 będzie to przygotowanie do finałów OOM. 

 Znamy już komplet uczestników zimowego obozu Kadr Pomorza. Obóz odbędzie się zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia 2020. Obóz odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym. Wyjazd na obóz zaplanowany jest 3 stycznia z parkingu GCS Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 o godzinie 10:00 i o godzinie 10:30 z parkingu przy Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa (od strony NorAuto). Powrót 9 stycznia w godzinach popołudniowych (wyjazd z Człuchowa ok. 14:00). Wpłata własna za obóz 600 zł. Wszyscy uczestnicy obozu powinni posiadać przy sobie:

kartę obozową (z zawartym w niej oświadczeniem COVID)

ankietę uczestnika

 

Lista osób powołanych na obóz:

kadra 2007 kobiet: Danielewicz Helena (Sportowa Politechnika), Marta Groth (Sportowa Politechnika), Kloska Magdalena (Bryza Kolbudy), Właz Agata (Bryza Kolbudy), Ustaszewska Alicja (Bryza Kolbudy), Leman Lidia (Bat Kartuzy), Pażucha Amelia (GTK Gdynia), Miedzińska Amelia (GTK Gdynia), Szwichtenberg Zofia (GTK Gdynia), Baranowska Oliwia (GTK Gdynia), Woźniak Lena (GTK Gdynia), Flis Nikola (Bat Kartuzy), Bargiel Amelia (Basket Ferd Kielno), Miksza King (Basket Ferd Kielno), Gackowska Maria (Basket Ferd Kielno), Okońska Monika (Sportowa Politechnika), Ostrowska Emilia (Sportowa Politechnika), Chylińska Klaudia (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Lista rezerwowa: Grzywa Dominika (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Goszczyńska Martyna (UKS Basket Ósemka Wejherowo).

Kadra 2007 mężczyzn: Borna Franciszek (UKS De La Salle Gdańsk), Daniiloudis Nicolas (Gdyńska Akademia Koszykówki), Dettlaff Kajetan (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Filipek Tomasz (Bryza SP Kowale), Gaik Wojciech (UKS 7 Trefl Sopot), Gołębiowski Mikołaj (UKS 7 Trefl Sopot), Hartman Przemysław (Młode Lwy Gdańsk), Karol Kloska (Bryza SP Kowale), Kloska Klaudiusz (Bryza SP Kowale), Kozioł Michał (Energa Frages-Infocity Słupsk), Kubiś Filip (Energa Frages-Infocity Słupsk), Łącz Filip (Bryza SP Kowale), Mazur Aleksander (Bryza SP Kowale), Nosek Jacek (Bryza SP Kowale), Oleksy Nikodem (Energa Frages-Infocity Słupsk), Pfeifer Bartłomiej (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Rohde Oliwier (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Zarzycki Kacper (Gdyńska Akademia Koszykówki), Lista rezerwowych: Ksionek Dawid (UKS 7 Trefl Sopot), Grono Igor (Maximus Gdynia), Szczygieł Jakub (MTS Basket Kwidzyn).

Kadra 2008 kobiet: Bemben Lena (GTK Gdynia), Boroch Zuzanna (GTK Gdynia), Brzeska Nicola (UKS BAT Kartuzy), Czurgiel Zuzanna (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Hubeny Pola (UKS BAT Kartuzy), Jankowska Natasza (Sportowa Politechnika), Janowska Zofia (GTK Gdynia), Kiedyk Maja (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Kutnik Aleksandra (Sportowa Politechnika), Ptach Weronika (GTK Gdynia), Puzdrowska Anastazja (Klub Koszykówki Młode Lwice Gdańsk), Sowińska Nadia (UKS BAT Kartuzy), Szymkiewicz Zuzanna (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Wtulich Zuzanna (GTK Gdynia), Zaborowska Zuzanna (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Zielińska Julia (UKS BAT Kartuzy), Zimniewicz Lena (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Zirra Martyna (Klub Koszykówki Młode Lwice Gdańsk)

Kadra 2008 mężczyzn: Baczyk Oskar (STK Czarni Słupsk), Banasik Alan (UKS De La Salle Gdańsk), Chojnacki Maksymilian (UKS Siódemka Sopot), Formella Maksymilian (Bryza Pruszcz Gdański), Frankowski Aleksander (Maxmius Gdynia), Gąsiewicz Łukasz (Basket-Ósemka Wejherowo), Górski Mateusz (UKS De La Salle Gdańsk), Konieczny Fryderyk (Bryza Pruszcz Gdański), Kozłowicz Michał (STK Czarni Słupsk), Nowakowski Ryszard (GAK Gdynia), Ochociński Filip (Młode Lwy Gdańsk), Padoł Antoni (Młode Lwy Gdańsk), Radel Marcin (GAK Gdynia), Rusik Maksymilian (UKS Siódemka Sopot), Tymański Filip (Bryza Kolbudy), Werner Maksymilian (SKS Starogard Gdański), Wojciechowski Maciej (Decka Pelplin), Wojciechowski Michał (Decka Pelplin), Rezerwa: Kosmol Filip (Bryza Pruszcz Gdański), Tuskowski Kacper (SKS Starogard Gdański), Turzyński Filip (UKS Siódemka Sopot), Ziminicki Marcel (MTS Basket Kwidzyn), Grądziel Mateusz (UKS Basket-Ósemka Wejherowo).

Obraz