Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

W rozgrywkach POZKosz 131 zespołów

22.08.2020 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1879

Zakończył się proces zgłoszeń do rozgrywek POZKosz. Zgłoszono 123 zespoły. Liczba ta powinna się zwiększyć po sfinalizowaniu zgłoszeń zainicjowanych w terminie.

 U19M (7) 
UKS Trójeczka Olsztyn, Sharks Port Gdynia, Decka Pelplin, Asseco Arka Gdynia, Trefl Sopot, Energa MJMS Słupsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Liga strefowa; awans do fazy centralnej: trzy pierwsze zespoły; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U17M (8) 
DKS Neptun Gdańsk, MTS Basket Kwidzyn, GAK Gdynia, Trefl Sopot, Trefl II Sopot, SMS PZKosz Warszawa, Energa Laminopol Słupsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Liga strefowa; awans do fazy centralnej: cztery pierwsze zespoły; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U16M (2) 
Do rozgrywek zgłosiły się: GAK Gdynia i Meduza Gdańsk. Zaproponowane zostanie połączenie z rozgrywkami U17M.

 U15M (10) 
Bryza SP Kowale, MTS Basket Kwidzyn, SKS Gama Starogard Gdański, GAK I Gdynia, GAK II Gdynia, Młode Lwy SP 27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, Energa Markos Słupsk, Maximus Gdynia, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka + finał strefowy; do fazy centralnej awansują cztery zespoły, proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U14M (10) 
Bryza SP Kowale, MTS Basket Kwidzyn, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, SKS Gama Starogard Gdański, GAK Gdynia, UKS De La Salle Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, Energa Frages Infocity Słupsk, Maximus Gdynia, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka; kończy się na fazie wojewódzkiej; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U13M (8) 
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Decka Pelplin, GAK Gdynia, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, Energa Adkonis Słupsk, Maximus Gdynia, , UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka + finał strefowy; do fazy centralnej awansują cztery zespoły, proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U12M (10) 
UKS Bryza Kolbudy, MTS Basket Kwidzyn, Green Automatic Pruszcz Gdański, Decka Pelplin, SGK TALK Junior Tczew, GAK Gdynia, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, ENERGA JS Przekładnie Słupsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka; kończy się na fazie wojewódzkiej; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U11M (8) 
UKS Bryza Kolbudy, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Decka Pelplin, SKS GAMA Starogard Gdański, GAK Gdynia, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, ENERGA BRANQ Słupsk
Liga wojewódzka, system turniejowy

 U10M (10) 
UKS Bryza Kolbudy, Gama Akademia Koszykówki Pelplin, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Gama Akademia Koszykówki Skarszewy, Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański, GAK Gdynia, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, ENERGA UNIQA Słupsk, KS Bat Sierakowice
Liga wojewódzka, system turniejowy

 U19K (4) 
GTK Arka Gdynia, Młode Lwice AZS UG Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, KKS Olsztyn
Liga strefowa; awans do fazy centralnej: trzy pierwsze zespoły; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U17K (5) 
UKS Dwójka Nidzica, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, Klub Koszykówki MŁODE LWICE Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Liga strefowa; awans do fazy centralnej: cztery pierwsze zespoły; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U16K (4) 
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Klub Koszykówki MŁODE LWICE Gdańsk, UKS Dwójka Nidzica, UKS Siódemka Sopot
Liga wojewódzka, system turniejowy

 U15K (7) 
Basket FRED Kielno, UKS Bryza Kolbudy, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka + finał strefowy; do fazy centralnej awansują cztery zespoły, proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U14K (7) 
MKS TRUSO Elbląg, Basket FRED Kielno, UKS Bryza Kolbudy, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, Klub Koszykówki MŁODE LWICE Gdańsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka; kończy się na fazie wojewódzkiej; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U13K (6) 
KK MŁODE LWICE GDAŃSK, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga strefowa; awans do fazy centralnej: cztery pierwsze zespoły; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U12K (6) 
UKS Bryza Kolbudy, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS Siódemka Sopot, GTK Arka Gdynia, KS Bat Sierakowice, UKS Basket Ósemka Wejherowo
Liga wojewódzka; kończy się na fazie wojewódzkiej; proponowany system rozgrywek: każdy z każdym

 U11K (10) 
Basket FRED Kielno, UKS Bryza Kolbudy, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, SKS GAMA Starogard Gdański, UKS Siódemka Sopot, GTS Pruszcz Gdański, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, KS Bat Sierakowice
Liga wojewódzka, system turniejowy

 U10K (9) 
Basket FRED Kielno, UKS Bryza Kolbudy, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS Siódemka Sopot, SKS GAMA Starogard Gdański, GTS Pruszcz Gdański, UKS BAT Kartuzy, GTK Arka Gdynia, KS Bat Sierakowice

Liga wojewódzka, system turniejowy

 

 

Obraz