Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Obóz zimowy Kadry Pomorza

29.12.2019 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2702

 W dniach 18-26 stycznia w Człuchowie odbędzie się obóz zimowy Kadry Pomorza. Wezmą w nim udział kadry 2006 i 2007 kobiet i mężczyzn.

 Wyjazd na obóz zaplanowano na sobotę 18.01.2020 o godzinie 09:00 z parkingu GCS Gdynia, ul. Olimpijska 5/9, 9:30 parking Auchan Gdańsk ul. Szczęśliwa 3, 10:15 Starogard Gdański (PSP 1 ul. Zblewska). Uczestnicy obozu muszą posiadać ze sobą ważne badania lekarskie (ORYGINAŁ!!!). Wpłata na program kadr 600 zł.

Ponadto wszystkie zawodniczki i zawodnicy kadr 2007 muszą dostarczyć organizatorom komplet dokumentów, w przypadku rocznika 2006 jedynie kartę obozową: 

kartę obozowa

kartę zawodnika

deklarację PFS

regulamin kadry

ankieta zawodnika

Druki należy dostarczyć w dniu wyjazdu w formie papierowej z kompletem podpisów. Osoby, które nie dostarczą oryginałów dokumentów nie wezmą udziału w obozie. Ponadto należy potwierdzić udział w obozie kadry do dnia 5 stycznia 2020 r. mailem na adres biuro@pozkosz.com. Opłatę na program kadr można uiścić przelewem na konto POZKosz lub gotówką w momencie wyjazdu na obóz. Chęć otrzymania faktury należy składać mailowo na adres biuro@pozkosz.com.

Do Kadry 2006 kobiet na obóz zimowy zostały powołane: Julia Brzeska (Bat Kartuzy), Nela Charynek (UKS Kielno), Maja Cyrbus (UKS Kielno), Michalina Fierka (Bat Kartuzy), Karolina Grabska (Basket Ósemka Wejherowo), Marta Groth (Siódemka Sopot), Łucja Grządziela (GTS Pruszcz Gdański), Iga Hamadyk (GTK Arka Gdynia), Karolina Klim (GTS Pruszcz Gdański), Julia Kobiella (UKS Bryza Kolbudy), Klara Kujawczyk (Siódemka Sopot), Marta Marschk (UKS Kielno), Dominika Mielczarek (UKS Siódemka Sopot), Natalia Rutkowska (Siódemka Sopot), Julia Szwichtenberg (UKS Kielno). Kadra kobiet z bezpośrednio z obozu w dniu 23 stycznia uda się na turniej EGBL do Anyksciai (Litwa) gdzie zagra z BC Horizont RCOP Mińsk (Białoruś), BC Runa Moskwa (Rosja), Kupchinskiy Olimp Sankt Petersburg (Rosja), SDJSOR Smorgon (Białoruś), BS Riga/Centrs (Łotwa), Tiit Soku KK/SK Nord (Estonia). Zawodniczki Kadry 2006 kobiet muszą posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty oraz kartę EKUZ.

Do kadry 2006 mężczyzn na obóz zimowy zostali powołani: Michał Bobiński (MTS Basket Kwidzyn), Dawid Ciesielski (Młode Lwy Maximus Gdańsk), Jan Czyżewski (Młode Lwy Maximus Gdańsk), Tomasz Filipek (Bryza SP Kowale), Szymon Kiejzik (UKS 7 Trefl Sopot), Krzysztof Matla (UKS 7 Trefl Sopot), Carlos Lorenzo Jr Medlock (UKS 7 Trefl Sopot), Bartosz Mońko (GAK Gdynia), Karol Ochociński (Młode Lwy Maximus Gdańsk), Olaf Rarowski-Geckler (UKS 7 Trefl Sopot), Tymoteusz Sternicki (GAK Gdynia), Cezary Zabrocki (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Mikołaj Zagórski (GAK Gdynia), Paweł Zarach (Bryza SP Kowale), Kacper Żukowski (Energa Markos Słupsk), Max Żylicz (UKS 7 Trefl Sopot) rezerwowy : Dawid Kmito (MTS Basket Kwidzyn). Od 24 stycznia Kadra 2006 będzie w Człuchowie rozgrywać drugi turniej ligi EYBL w którym obok nas wystąpią: BC Zalgiris Kowno (Litwa), DSN Ryga (Łotwa), BS Riga (Łotwa), BC Vinnica (UKraina), Asseco Gdynia (Polska), EBC Rostock (Niemcy), BS Klaipeda (Litwa).

Do kadry 2007 kobiet na obóz zimowy zostały powołane: Amelia Bargiel (UKS Fred Kielno), Klaudia Chylińska (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Zuzanna Czurgiel (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Helena Danielewicz (UKS Siódemka Sopot), Maria Gackowska (Basket Fred Kielno), Martyna Goszczyńska (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Magdalena Kloska (UKS Bryza Kolbudy), Lidia Leman (UKS Trops Kartuzy), Maria Markiewicz (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Nikola Matlakowska (Basket Fred Kielno), Amelia Miedzińska (GTK Arka Gdynia), Kinga Miksza (Basket Fred Kielno), Amelia Pażucha (GTK Arka Gdynia), Zofia Syldatk (Basket Fred Kielno), Zofia Szwichtenberg (Basket Fred Kielno), Paulina Urban (UKS Siódemka Sopot), Alicja Ustaszewska (UKS Bryza Kolbudy), Agata Właz (UKS Bryza Kolbudy), Rezerwa: Antonina Bielińska (UKS Trops Kartuzy), Nikola Flis (UKS Trops Kartuzy). Obóz będzie ostatnim etapem przygotowań do drugiej tury ligi EGBL. Nasza kadra w dniach 13-16.02.2020 będzie grać w Raubichi na Białorusi a następnie w dniach 26-29.03.2020 w Liepaji (Łotwa). Finał rozgrywek zostanie rozegrany w Człuchowei w dniach 21-24.05.2020. W związku z powyższym wszystkie zawodniczki na obóz muszą przywieźć oryginał paszportu.

Do kadry 2007 mężczyzn na obóz zimowy zostali powołani: Franciszek Borna (UKS De La Salle Gdańsk), Nikolaos Daniludis (Gdyńska Akademia Koszykówki), Wojciech Gaik (UKS 7 Trefl Sopot), Mikołaj Gołębiowski (UKS 7 Trefl Sopot), Igor Grono (Maximus Basketball), Karol Kloska (Bryza Kolbudy), Klaudiusz Kloska (Bryza Kolbudy), Michał Kozioł (Energa Frages Słupsk), Filip Łącz (Bryza Kolbudy), Aleksander Mazur (Decka Pelplin), Nikodem Oleksy (Energa Frages Słupsk), Bartłomiej Pfeifer (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Oliwier Rohde (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Dorian Sienkiewicz (Bryza Pruszcz Gdański), Jakub Szczygieł (MTS Basket Kwidzyn), Kacper Zarzycki (Gdyńska Akademia Koszykówki), Rezerwowi: Przemysław Hartman (UKS De La Salle Gdańsk), Dawid Ksionek (UKS 7 Trefl Sopot), Filip Kubiś (Energa Frages Słupsk), Marcin Radel (Gdyńska Akademia Koszykówki), Marcel Struzik (MTS Basket Kwidzyn)

Obraz